sob., 18/11/2017 - 14:22

III edycja Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Chirurgii Głowy i Szyi "HeadsUp"

Serdecznie zapraszamy na III już edycję Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Chirurgii Głowy i Szyi HeadsUp!

HeadsUp! jest ogólnopolskim zjazdem studentów, doktorantów i lekarzy, których zainteresowania naukowo-badawcze skupione są wokół szeroko pojętej diagnostyki i terapii patologii w obrębie głowy i szyi. Głównym celem HeadsUp! jest podkreślenie roli współpracy interdyscyplinarnej na gruncie laryngolog - okulista - neurochirurg - radiolog - chirurg szczękowo - twarzowy.

pt., 03/11/2017 - 18:34

Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Neurochirurgii i Neurotraumatologii

Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Neurochirurgii i Neurotraumatologii zaprasza wszystkich chętnych na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 7 listopada o godz. 19:00 w sali S2 w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego CM UJ. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na spotkaniu zostanie przeprowadzony test z zakresu neuroanatomii i neurofizjologii. Na podstawie testu oraz własnych pomysłów na prace naukowe wyłoniony zostanie ostateczny skład Koła – lista rankingowa zostanie opublikowana 8 listopada.

wt., 31/10/2017 - 09:47

OGŁOSZENIE Studenckie Koło Naukowe Anestezjologii i Intensywnej Terapii (Biała Chirurgia)

SKN Anestezjologii i Intensywnej Terapii w tym roku rozpoczyna swoją działalność od nowa, w nowym miejscu, z nowym Opiekunem. Siedziba Koła została przeniesiona z Kliniki Ginekologii i Położnictwa do I Katedry Chirurgii Ogólnej ul. Kopernika 40. Nowym Opiekunem został dr med. Izabella Grabowska, patronat sprawuje kierownik tamtejszego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii dr Jarosław Garlicki.

pon., 30/10/2017 - 08:32

OGŁOSZENIE Studenckie Koło Naukowe Reumatologii

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do członkostwa w Studenckim Kole Naukowym Reumatologii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 30.10.1017r. (poniedziałek) o 17:45 w holu CDK.

Opiekunem naszego koła jest dr n. med. Zofia Guła.

Anna Kopczyńska

sob., 28/10/2017 - 19:55

OGŁOSZENIE Studenckie Koło Obrazowania Medycznego w Kardiologii

Studenckie Koło Obrazowania Medycznego w Kardiologii  przy Klinice Chorób Serca i Naczyń UJ CM zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 6 listopada o godz. 15:00 w sali konferencyjnej przy Zakładzie Medycyny Nuklearnej, znajdującym się w Ośrodku Diagnostyki (budynek M4) w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II, ul Prądnicka 80. Opiekunem SKN jest Prof. dr hab. n. med. Magdalena Kostkiewicz.

Spotkanie będzie poświęcone omówieniu spraw organizacyjnych.

pt., 20/10/2017 - 00:54

Konkurs "Granty studenckie 2017"

Drodzy Studenci!

Z wielką przyjemnością chcielbyśmy ogłosić Konkurs "Granty studenckie 2017". 
Wszystkie informację potrzebne do wzięcia udziału znajdują w zakładce "Dokumenty" -> "Regulaminy".
Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!

sob., 07/10/2017 - 13:59

OGŁOSZENIE Studenckiego Koła Naukowego Patofizjologów

Studenckie Koło Naukowe działające przy Katedrze Patofizjologii UJ CM zaprasza do współpracy chętnych studentów ze wszystkich wydziałów UJ CM. Warunkiem udziału w pracach Koła Patofizjologów jest zaliczony kurs Patofizjologii.

sob., 07/10/2017 - 13:57

OGŁOSZENIE SKN Gastroenterologii Dziecięcej

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych studentów kierunku lekarskiego do współpracy w Kole Gastroenterologii Dziecięcej przy Klinice Pediatrii, Gastroenterologii i Żywienia.

Działalność w kole daje możliwość zarówno pracy naukowej jak i nabycia i doskonalenia umiejętności praktycznych, dzięki uczestnictwu w dyżurach. Planowane są potkania 1x w miesiącu, na których  prezentujemy przypadki zarówno ogólnopediatryczne jak i gastroenterologiczne, omawiamy przypadki dzieci z oddziału, równoległe tworząc prace naukowe.

sob., 07/10/2017 - 13:55

OGŁOSZENIE Studenckiego Koła Naukowego Hipnozy

Studenckie Koło Naukowe Hipnozy serdecznie zaprasza na pierwsze spotkanie koła w nowym roku akademickim, które odbędzie się 19 października o godz. 19:30, w Katedrze Psychoterapii UJ CM przy ul. Lenartowicza 14.

sob., 07/10/2017 - 13:55

Ogłoszenie SKN przy Klinice Chorób Dzieci

Serdecznie zapraszam studentów III- VI roku kierunku lekarskiego do dołączenia do SKN przy Klinice Chorób Dzieci. Data pierwszego spotkania nie została jeszcze ustalona. Na obecną chwilę czekam na wstępną listę chętnych.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: skn.klinikachorobdzieci@gmail.com do 12.10.2017
Liczba miejsc ograniczona!

Pozdrawiam,
Zuzanna Kwapińska

Strony

Subskrybuj Studenckie Towarzystwo Naukowe - STN UJ CM Kraków RSS