śr., 21/02/2018 - 10:29

International Medical Congress of Silesia "SIMC" 2018

Drogie Koleżanki i Koledzy,

 

W imieniu Zarządu Studenckiego Towarzystwa Naukowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, mamy zaszczyt zaprosić Was na organizowaną przez nas we współpracy z Samorządem Doktorantów SUM w Katowicach, konferencję International Medical Congress of Silesia „SIMC” 2018, która odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2018 r. w kompleksie budynków SUM przy ul. Medyków w Katowicach. Tegoroczne hasło brzmi „Journey Through Medicine”. Abstrakty należy wysyłać do
11 marca 2018 r. Udział w konferencji jest bezpłatny.

czw., 08/02/2018 - 23:19

III Ogólnopolska Studencka Konferencja Szkoleniowa „Innowacje w Onkologii”

Drogie Koleżanki i Koledzy,

W imieniu Komitetu Organizacyjnego III Ogólnopolskiej Studenckiej Konferencji Szkoleniowej „Innowacje w Onkologii” mam przyjemność zaprosić Was na ww. wydarzenie.

Konferencja została zaplanowana na 14 kwietnia 2018 roku (sobota). Miejscem obrad w Krakowie będzie Collegium Nowodworskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Św. Anny 12.

wt., 06/02/2018 - 23:16

18th International Congress of Young Medical Scientists

Szanowni Państwo,

jako uczelnia partnerska mamy przyjemność zaprosić Państwa na tegoroczny
"18th International Congress of Young Medical Scientists"
organizowany przez Studenckie Towarzystwo Naukowe
przy Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu
w dniach 14-16 czerwca 2018r.

pon., 15/01/2018 - 20:25

III Konferencja "Wytyczne w Otologii Towarzystwa Otorynolaryngologów, Foniatrów i Audiologów Polskich"

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na III Konferencję pt. Wytyczne w Otologii Towarzystwa Otorynolaryngologów, Foniatrów i Audiologów Polskich, która odbędzie się w Krakowie w dniach 5-7 kwietnia 2018 roku, równolegle z międzynarodowym sympozjum The 4th International Symposium on Otosclerosis and Stapes Surgery.

pt., 05/01/2018 - 17:10

Wyniki konkursu "Granty studenckie 2017"

Koleżanki i Koledzy,

W tegorocznej edycji konkursu "Granty studenckie" otrzymaliśmy 38 zgłoszeń. Zgodnie z decyzją Kapituły konkursu - po uwzględnieniu oceny Jurorów, nagrodzone zostało 10 projektów spośród 6 dziedzin - Nauk Podstawowych, Nauk Zabiegowych, Nauk Niezabiegowych, Nauk o Zdrowiu, Nauk Stomatologicznych oraz Nauk Farmaceutycznych. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w badaniach.

Wyniki konkursu "Granty Studenckie 2017"

Dofinansowane projekty są w kwotach takich jak wnioskowane.

sob., 18/11/2017 - 14:22

III edycja Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Chirurgii Głowy i Szyi "HeadsUp"

Serdecznie zapraszamy na III już edycję Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Chirurgii Głowy i Szyi HeadsUp!

HeadsUp! jest ogólnopolskim zjazdem studentów, doktorantów i lekarzy, których zainteresowania naukowo-badawcze skupione są wokół szeroko pojętej diagnostyki i terapii patologii w obrębie głowy i szyi. Głównym celem HeadsUp! jest podkreślenie roli współpracy interdyscyplinarnej na gruncie laryngolog - okulista - neurochirurg - radiolog - chirurg szczękowo - twarzowy.

pt., 03/11/2017 - 18:34

Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Neurochirurgii i Neurotraumatologii

Studenckie Koło Naukowe przy Klinice Neurochirurgii i Neurotraumatologii zaprasza wszystkich chętnych na pierwsze spotkanie, które odbędzie się 7 listopada o godz. 19:00 w sali S2 w Centrum Dydaktyczno-Kongresowym Wydziału Lekarskiego CM UJ. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na spotkaniu zostanie przeprowadzony test z zakresu neuroanatomii i neurofizjologii. Na podstawie testu oraz własnych pomysłów na prace naukowe wyłoniony zostanie ostateczny skład Koła – lista rankingowa zostanie opublikowana 8 listopada.

wt., 31/10/2017 - 09:47

OGŁOSZENIE Studenckie Koło Naukowe Anestezjologii i Intensywnej Terapii (Biała Chirurgia)

SKN Anestezjologii i Intensywnej Terapii w tym roku rozpoczyna swoją działalność od nowa, w nowym miejscu, z nowym Opiekunem. Siedziba Koła została przeniesiona z Kliniki Ginekologii i Położnictwa do I Katedry Chirurgii Ogólnej ul. Kopernika 40. Nowym Opiekunem został dr med. Izabella Grabowska, patronat sprawuje kierownik tamtejszego Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii dr Jarosław Garlicki.

pon., 30/10/2017 - 08:32

OGŁOSZENIE Studenckie Koło Naukowe Reumatologii

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do członkostwa w Studenckim Kole Naukowym Reumatologii. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 30.10.1017r. (poniedziałek) o 17:45 w holu CDK.

Opiekunem naszego koła jest dr n. med. Zofia Guła.

Anna Kopczyńska

sob., 28/10/2017 - 19:55

OGŁOSZENIE Studenckie Koło Obrazowania Medycznego w Kardiologii

Studenckie Koło Obrazowania Medycznego w Kardiologii  przy Klinice Chorób Serca i Naczyń UJ CM zaprasza wszystkich zainteresowanych na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 6 listopada o godz. 15:00 w sali konferencyjnej przy Zakładzie Medycyny Nuklearnej, znajdującym się w Ośrodku Diagnostyki (budynek M4) w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II, ul Prądnicka 80. Opiekunem SKN jest Prof. dr hab. n. med. Magdalena Kostkiewicz.

Spotkanie będzie poświęcone omówieniu spraw organizacyjnych.

Strony

Subskrybuj Studenckie Towarzystwo Naukowe - STN UJ CM Kraków RSS